Zarząd Fundacji

Prezes Fundacji

b.boczkowska@gpjc.eu
+48 603 038 337

BEATA BOCZKOWSKA

Jestem mamą 23-letniego Giuliana – dwumetrowego przystojnego młodzieńca z diagnozą autyzm. Od 15 lat wychowuję go sama, jestem czynna zawodowo w pełnym wymiarze godzin, a Giulian zawsze jest światłem moich oczu i motorem moich działań.

Trzy lata temu poznałam wspaniałą kobietę, założycielkę rodzinnego domu pomocy dla osób z niepełnosprawnością intelektualną. To właśnie ona i mój już prawie dorosły synuś stali się inspiracją do założenia Fundacji.

Wiem, że będziemy robić wielkie rzeczy.
Dziękuję Wam!


Członek zarządu

b.boczkowska@gpjc.eu
+48 662 550 922

JOANNA WOCH

Jestem nauczycielką od ponad 10 lat pracującą z dziećmi i młodzieżą niepełnosprawną intelektualnie.

Swoje powołanie – bo zawsze tak postrzegałam swoje zajęcie – “wyssałam” niejako z mlekiem matki – rehabilitantki, która od najmłodszych lat zabierała mnie ze sobą na turnusy rehabilitacyjne. Jako dziecko bawiłam się z podopiecznymi mojej mamy a dziś jako dorosła osoba każdego dnia staram się pokazać “swoim” dzieciom świat  i przygotować je do jak najbardziej samodzielnego życia.

Ukończyłam studia zawodowe na kierunku pedagogika specjalna oraz magisterskie na kierunku pedagogika rewalidacyjna. Staram się nieustannie podnosić swoje kwalifikacje kończąc różnego rodzaju kursy i szkolenia m.in. “Terapia behawioralna dzieci i młodzieży ze spektrum autyzmu” czy “Pisture Exchange Communication System”.


Członek zarządu

b.boczkowska@gpjc.eu
+48 602 500 306

ELŻBIETA FIREK

Pracuję w ośrodku szkolno-wychowawczym i zajmuję się dziećmi i młodzieżą niepełnosprawną intelektualnie. Ukończyłam Uniwersytet Łódzki na kierunku Pedagogika w zakresie pedagogiki rewalidacyjnej oraz edukacji specjalnej.

Po ukończeniu kilku kolejnych stopni kursu języka migowego, prowadzę lekcje „migania” dla osób niepełnosprawnych.


Członek zarządu

b.boczkowska@gpjc.eu
+48 603 457 781

ANNA DARDAS

Jestem mamą dwóch dorosłych synów i 16-letniej córki Julii. Julia urodziła się z dziecięcym porażeniem mózgowym, ma ona opóźnienie psycho-ruchowe. Od jej narodzin zrezygnowałam z pracy zawodowej i zajmuję się jej wychowywaniem, kształceniem i rehabilitacją.

Jestem mamą z wrażliwym i kochającym sercem – energiczną i zawsze gotową nieść pomoc osobom potrzebującym oraz pomagać im w spełnieniu ich marzeń.

30 października 2017
Fundacja Przyjaciel Domu > Zarząd Fundacji